Hallands Auktionsverk Månadsauktion torsdag 27 oktober kl 16.00

by Artnet Scandinavia on 25 oktober, 2011

Post image for Hallands Auktionsverk Månadsauktion torsdag 27 oktober kl 16.00

Lockask, jade med förgyllt silverlock och -botten, emaljdekor av blommor mm, Kina 1900-tal.

Tors 27/10 kl 16:00, Månadsauktion, Nässjögatan 6, Halmstad
Detta är en preliminär lista, med reservation för ändringar. This is a preliminary list, with reservation for changes.
Lämna anbud…
Visning: Tis 25/10 kl 13-19
Ons 26/10 kl 13-19
Tors 27/10 kl 13-16

Nässjögatan 6, 302 48 Halmstad   tel 035-15 69 00   fax 035-15 69 05

HALLANDS AUKTIONSVERK