Blomqvist Auksjoner Oslo Høstauksjon 2011 – tirsdag 22. November kl 18.00

by Artnet Scandinavia on 25 oktober, 2011

Post image for Blomqvist Auksjoner Oslo  Høstauksjon 2011 – tirsdag 22. November kl 18.00

Kai Fjell

Skoger 1907 – Bærum 1989
Kvinne på sengekanten, 1961
Olje på lerret, 90×100
Signert og datert nede til høyre: Kai Fjell -61

LITTERATUR Oscar Thue: ”Kai Fjell” i ”Norsk Kunstnerleksikon” Oslo 1981, bind 1, side 649-653

KATALOG PÅ NETT

Høstauksjon 2011 – tirsdag 22. november

Høstauksjon hos Blomqvist er det store høydepunktet på auksjonsfronten i Norge. Her selges det beste av det beste.

Kontakt oss!

Blomqvist Kunsthandel

Blomqvist Kunsthandel AS er sentralt plassert i Oslo sentrum. Du finner oss mellom Rådhuset og Stortinget, i Tordenskiolds gate 5.

Telefonnummer: 22 70 87 70
Telefaksnummer: 22 70 87 88
E-post: art@blomqvist.no

Åpningstider:
Mandag – fredag kl 10.00-17.00
Lørdag Stengt

Visning Høstens Moderne 2011:
Tir 11.10 kl. 10.00-17.00
Ons 12.10 kl. 10.00-17.00
Tor 13.10 kl. 10.00-17.00
Fre 14.10 kl kl. 10.00-18.00
Lør 15.10 kl. 10.00-17.00
Søn 16.10 kl. 12.00-17.00
Man 17.10 kl. 10.00-17.00