Blomqvist Oslo Auksjon Tirsdag 26 November 2013 kl 18.00

by Artnet Scandinavia on 14 november, 2013

Post image for Blomqvist  Oslo Auksjon  Tirsdag 26    November 2013 kl 18.00

Ludvig Karsten To gutter, 1914

Olje på lerret, 143 x 148 cm

Signert og datert oppe til venstre:

Auksjon: tirsdag 26. november 2013 kl 18.00

VISNING PÅGÅR Høstauksjon 2013

Velkommen til visning 20. – 25. november i Tordenskiolds gate 5

Blomqvist Kunsthandel AS

Tordenskiolds gate 5, 0160 Oslo Kart Telefon 22 70 87 70 post@blomqvist.no Åpningstider: Onsdag – fredag 11.00-17.00

Visning  20. – 25. november 2013 i Tordenskiolds gate 5