Bukowskis Klassiska Vårauktion Stockholm Auktion 28 – 31 maj

by Artnet Scandinavia on 05/18/2013

Post image for Bukowskis Klassiska Vårauktion Stockholm  Auktion  28 – 31 maj

Olof Ahlberg 1876-1956 Diana med pilbåge. (d)

Signerad Olof Ahlberg och daterad 1943. Grönpatinerad brons. Höjd 54 cm.