Blomqvist Oslo Moderne, Klassisk & Munch – auksjon tirsdag 8. mai kl 18

by Artnet Scandinavia on 4 maj, 2018

Post image for Blomqvist Oslo Moderne, Klassisk & Munch – auksjon tirsdag 8. mai kl 18

Nå er det visning og auksjon!
Moderne, Klassisk & Munch – auksjon tirsdag 8. mai kl 18

Åpent fredag 11-17, lørdag & søndag 12-17 og mandag 11-17

Velkommen til Moderne, Klassisk & Munch, vårens største auksjon med verk fra våre aller fremste kunstnere, skildringer fra norsk natur og hjem, datidens samfunn, og flere slående portretter. Katalogen inneholder også en egen seksjon med arbeider på papir med hele 16 Munch-arbeider.

SE HELE KATALOGEN HER

illustrert over:
Jakob Weidemann
Kvinne ved kirkeporten, 1953
Olje på lerret, 80×100 cm
Signert nede til venstre: Weidemann -53

80 000 – 100 000 NOK