Thomas Knarvik Maleri til salgs ”VINTERSKRUD” 114 X 137 cm signerad 2007

by Artnet Scandinavia on 12/15/2023

Post image for Thomas Knarvik Maleri til salgs ”VINTERSKRUD” 114 X 137 cm signerad 2007

Maleri til salgs ”VINTERSKRUD” 114 X 137 cm signerad 2007 olja på duk

UTSMYKNINGER, OPPDRAG, PROSJEKTER m.m:
2007 Hotell Continental – tegninger/maleri
2007 Sotheby – vårauksjon
2006 Kraftfestivalen: musikkpris – skulptur
2005 Redd Barna – skulpur
2005 Frognerseteren: portrett av Arne Næss
2004 – 2007 Würth – litografi
2004 SOS-barnebyer – litografier
2004 Tegnet og bygget kunstsenter for Masaikvinnene i Masai Mara, Kenya.
2004 Statens Vegvesen: malerier og skulpturer
2004 Birka Paradis Cruisebåt: malerier
2003 Dokumentarfilm av Ole Bernt Frøshaug om Karviks prosjekt i Masai Mara.
Filmen mottok pris for verdens mest nyskapende kunstfilm, Paris – UNESCO Prix EZE, i 2004.
1996 Finske konsulatet i Paris: maleri

STIPENDER:
2005 Billedkunstnernes Vederlagsfond
2001 Holmbergs legat
2001 Reisestipend Masai Mara, Kenya, 3 mnd.

Information var vänlig kontakta

Harry Clark Bergman
+358 400 529 335
info@artnet.se