Stockholms Auktionsverk Finland online auktion April pågår nu !

by Artnet Scandinavia on 04/10/2021

Post image for Stockholms Auktionsverk Finland online auktion April pågår nu !

Beskrivning

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) ”Måne och fiskträsket”, signerad samt daterad -67, olja på duk 113,5×114 cm

Kategorier
Konst, Modernt måleri

Online – Helsingfors, Finland

Besöksadress
Södra Kajen 14, Helsingfors

Kontakt:
Tel: +358 9 3542 6700
info.helsinki@auktionsverket.com

Se mer detaljerad kontaktinformation här.

För generella frågor som inte gäller ett specifikt föremål eller auktionshus.

Visas
Södra kajen 14, Helsingfors