Norrköpings Auktionsverk Sommarkvalitén måndag 1 augusti kl 11.00

by Artnet Scandinavia on 07/26/2011

Post image for Norrköpings Auktionsverk Sommarkvalitén måndag 1 augusti kl 11.00

628

ENGELSK KONSTNÄR

1800-tal, kvinnoporträtt, osignerad. Pastell, oval, 48 x 37 cm.

Utropspris: SEK 2.000 – 3.000 (€ 220 – 330)

Anbud stängs om: 6 dagar

Mån 1 aug 9:00

Sommarkvalitén
måndag 1 augusti kl 11

Sommarkvalitén förrättas som traditionell slagauktion

Måndag 1 augusti kl 11

Onsdag 27 juli kl 11 – 17
Torsdag 28 juli kl 11 – 17
Fredag 29 juli kl 11 – 17
Lördag 30 juli kl 11 – 15
Söndag 31 juli kl 11 – 15

Katalog >>
Med reservation för eventuella tillägg och ändringar fram till visning

Ordinarie öppettider:
Måndag – Fredag 13 – 17
Lördag 11 – 15

Dag före helgdag kl 13 – 15Telefontid:
Måndag – Fredag 9 – 17

Telefontid Utlämning & Transport:
Måndag – Fredag 10 – 11

Tel 011-18 42 30

info@norrkopingsauktionsverk.se

Fullständiga öppettider >>