Hallands Auktionsverk Månadsauktion torsdag 27 oktober kl 16.00

by Artnet Scandinavia on 10/25/2011

Post image for Hallands Auktionsverk Månadsauktion torsdag 27 oktober kl 16.00

Lockask, jade med förgyllt silverlock och -botten, emaljdekor av blommor mm, Kina 1900-tal.

Tors 27/10 kl 16:00, Månadsauktion, Nässjögatan 6, Halmstad
Detta är en preliminär lista, med reservation för ändringar. This is a preliminary list, with reservation for changes.
Lämna anbud…
Visning: Tis 25/10 kl 13-19
Ons 26/10 kl 13-19
Tors 27/10 kl 13-16

Nässjögatan 6, 302 48 Halmstad   tel 035-15 69 00   fax 035-15 69 05

HALLANDS AUKTIONSVERK