Konst , Oljemålning
ALEHAMMAR, SUNE, stilleben, olja på duk fästad på pannå, signerad 44×31 cm.
Allmoge (1) |
Böcker (6) |
Diverse (38) |
Glas (17) |
Grafik (20) |
Keramik (21) |
Konst (61) |
Leksaker (11) |
Mattor (17) |
Möbler (28) |
Nautica (2) |
Orientalisk keramik & konsthantverk (23) |
Porslin (39) |
Silver (7) |
Skulptur (6) |
Smycken & klockor (13) |
Speglar (2) |
Takarmatur (10) |
Ur (1) |
Vapen (1) |
Vintage (3) |