BUKOWSKIS Stockholm Contemporary Auktion 12 November KL 13.00

by Artnet Scandinavia on 11/10/2014

Post image for BUKOWSKIS  Stockholm   Contemporary  Auktion 12  November  KL 13.00

BUKOWSKIS CONTEMPORARY
Auktion onsdag 12 November kl 13.00

Bild  –  Signerad  Irving Penn och daterad 1983

AUKTION IMORGON KL 13
VISNINGEN ÖPPEN IDAG TILL KL 18
 Aldrig bjudit på auktion tidigare?
1. Registrera dig på Bukowskis.
2. Kom till oss och bjud i salen eller online i realtid där du är eller ring upp oss så bjuder vi åt dig i salen!
3. Ändå osäker? Ring eller mejla Ebba Bozorgnia, köprådgivare 070 999 58 55