Bukowskis Art online Måleri, fotografi, collage, teckningar och väggobjekt !

by Artnet Scandinavia on 09/12/2020

Post image for Bukowskis Art online Måleri, fotografi, collage, teckningar och väggobjekt !
Leif-Erik Nygårds, Fotografi, ’Marilyn Monroe’, Signerad och Numrerad, Utrop 80 000 SEK

Sista chansen

Contemporary Art Online

Tre dagar kvar av en samtida kollektion kurerad av Bukowskis specialister – måleri, fotografi, collage, teckningar samt vägghängda verk. Onlineauktionen innehåller en stor variation av material och uttryck. Höstens upplaga av temaauktionen Contemporary Art Online är fylld av intressant samtida konst i olika tekniker.
Bjud på auktionen >