Blomqvist Oslo Auksjon Tirsdag 26 November 2013 kl 18.00

by Artnet Scandinavia on 11/14/2013

Post image for Blomqvist  Oslo Auksjon  Tirsdag 26    November 2013 kl 18.00

Ludvig Karsten To gutter, 1914

Olje på lerret, 143 x 148 cm

Signert og datert oppe til venstre:

Auksjon: tirsdag 26. november 2013 kl 18.00

VISNING PÅGÅR Høstauksjon 2013

Velkommen til visning 20. – 25. november i Tordenskiolds gate 5

Blomqvist Kunsthandel AS

Tordenskiolds gate 5, 0160 Oslo Kart Telefon 22 70 87 70 post@blomqvist.no Åpningstider: Onsdag – fredag 11.00-17.00

Visning  20. – 25. november 2013 i Tordenskiolds gate 5