Blomqvist Contemporary Auksjon: 6. november kl. 18.00 Tordenskiolds gate 5
by Artnet Scandinavia on 11/01/2012
Uten tittel, 2008-09
Objektnummer: 39457-1
Katalognummer: 40
Olje på lerret, 120×120
Signert og datert bak på lerretet: Kjell Erik Killi Olsen 2008-09
Vurdering kr 60.000-70.000
KATALOGEN ER NÅ LAGT UT PÅ VÅRE HJEMMESIDER
Verkene som selges på Contemporary by Blomqvist 6. november er nå utstilt i våre lokaler i Tordenskiolds gate. Utstillingen er åpen hver dag frem til auksjonen.
Contemporary by Blomqvist er vår første rene samtidskunstauksjon. Auksjonen omfatter nøye utvalgte verk av våre fremste samtidskunstnere, som blant andre Marianne Heske, Kjell Nupen, Bjarne Melgaard, Kjell Erik Killi Olsen, Dag Alveng, Mikkel McAlinden, Andy Warhol og Dolk. Unn deg selv gleden av å oppleve kunsten; la deg berøre, provosere, inspirere. Utstilllingen er åpen hver dag frem til auksjonen og våre eksperter er tilstede og deler gjerne av sin kunnskap og begeistring. Vi arrangerer også daglige lunsjomvisninger som du kan lese mer om nedenfor. VISNING t.o.m. 5. november
AUKSJON 6. november kl. 18.00Les merTil katalogen
Se verk av blant andre Tom Sandberg, Vibeke Tandberg, Mikkel McAlinden, Marianne Heske, Bjarne Melgaard, Dolk, Henrik Placht, Olav Christopher Jenssen m.fl.
Visning: 31.oktober t.o.m. 5. november i Tordenskiolds gate 5
Auksjon: 6. november kl. 18.00
Til katalogen
BLOMQVIST KUNSTHANDEL AS
Tordenskiolds gate 5, 0160 Oslo Kart
Telefon 22 70 87 70 art@blomqvist.no
Åpningstider:
Mandag – fredag 10.00-17.00
Lørdag stengt