Blomqvist Auksjoner Oslo Auksjon Klassisk & Munch tirsdag 23. mai kl 1800

by Artnet Scandinavia on 04/23/2017

Post image for Blomqvist Auksjoner Oslo Auksjon  Klassisk & Munch tirsdag 23. mai kl 1800

Moderne, Klassisk & Munch – Gå ikke glipp av siste visningshelg!

Våre kunnskapsrike eksperter vil være tilstede lørdag og søndag kl 12-17 og siste visningsdag mandag 22. mai kl 11-17. Auksjonen inneholder nøye utvalgte eksklusive arbeider av moderne og klassisk kunst fra Edvard Munch, Frits Thaulow, Christian Krohg, Jakob Weidemann, Håkon Bleken og en rekke andre av våre mest betydningsfulle kunstnere.

Auksjon tirsdag 23. mai kl 1800
illustrert over: Frits Thaulow
Elven Dordogne ved Beaulieu, Frankrike 1903
Olje på lerret, 66×82 cm
Signert nede til høyre: Frits Thaulow

Vurdering
300 000 – 350 000 NOK

Kontakt oss på telefon 22 70 87 70 eller våre ansatte direkte