Blomqvist Auksjoner Samtid & Moderne – katalog på nett auksjon 12 oktober kl 18 !

by Artnet Scandinavia on 09/26/2017

Post image for Blomqvist Auksjoner  Samtid & Moderne – katalog på nett  auksjon 12 oktober kl 18 !
Samtid & Moderne – katalog på nett
SE KATALOGEN HER

Visningen starter 3. oktober kl 18, men finner du et bilde du vil se nøyere på så kontakt oss og vi viser det gjerne for deg. Katalogen inneholder mange spennende verk av blant andre Håkon Bleken, Anne-Karin Furunes, Arne Ekeland, Dag Erik Elgin, Frank Brunner, Jakob Weidemann, Marianne Heske, Irma Salo Jæger, Ida Ekblad, Tor Hoff, Gunnar S, Axel Hütte, Tom Sandberg, Frans Widerberg, Jakob Schmidt, Harald Fenn, Inger Sitter, Roger Ballen og Andy Warhol.
illustrert over:
Ida Lorentzen
”My dear screen, how grand you look in peoples eyes” 2000
Olje på lerret, 131×161 cm
Signert nede til høyre: IL
100 000 – 120 000 NOK
Se katalognr 17Visning 4.-11. oktober
Auksjon torsdag 12. oktober kl 18 Ta gjerne kontakt med en av våre eksperter skulle du ønske mer informasjon om auksjonen.Birgitte Chr. Schiøth 22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no