Bukowskis Inlämning pågår till vårens största slagauktion Välkomna !

by Artnet Scandinavia on 02/21/2020

Post image for Bukowskis Inlämning pågår till vårens största slagauktion Välkomna !

Inlämning till vårens auktion pågår – sälj till marknadens högsta priser

Inlämning pågår till vårens största slagauktion för samtida konst och design; Contemporary Art & Design. Genom världsrekord, exklusiva samlingar och utan jämförelse flest miljonnoteringar på marknaden är Bukowskis Nordens ledande och mest moderna auktionshus. Kontakta våra kunniga experter redan idag för försäljningen av den främsta konsten till marknadens högsta snittpriser!
Läs om resultaten från vår senaste auktion här >

STOCKHOLM
BJÖRN EXTERGREN
Chef Intag och försäljning, Fineart. Specialist möbler, konsthantverk och asiatisk keramik
+46 (0)8 32 63 29
Karin Aringer
STOCKHOLM
KARIN ARINGER
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57
Cecilia Berggren
STOCKHOLM
CECILIA BERGGREN
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32
Marcus Kinge
STOCKHOLM
MARCUS KINGE
Specialist konst
+46 (0) 739 400 827