Blomqvist Auksjoner Oslo Vi søker eksklusive arbeider av moderne og klassisk kunst

by Artnet Scandinavia on 30 mars, 2019

Post image for Blomqvist Auksjoner Oslo Vi søker eksklusive arbeider av moderne og klassisk kunst
Vi søker eksklusive arbeider av moderne og klassisk kunst –
fra Edvard Munch og andre betydningsfulle kunstnere


Vi har fått inn gode verk fra viktige kunstnere som blant andre: Nikolai Astrup, Theodor Kittelsen, Edvard Munch, Harald Sohlberg, Frits Thaulow, og Jakob Weidemann. Frants Bøes stilleben (illustrert over) som for tiden vises i gruppeutstillingen «Still Life» hos QB Gallery, skal også under hammeren.
Et utvalg fra vår neste auksjon «Moderne, Klassisk & Munch» presenteres også på en eksklusiv førvisning i Bergen 24. aprilSelg i godt selskap – ta kontakt for en prisvurdering. Våre kunnskapsrike eksperter bistår deg gjerne, ring eller send foto til Birgitte Chr. Schiøth 22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no

BLOMQVIST KUNSTHANDEL AS

Tordenskiolds gate 5, 0160 Oslo Kart
Telefon (+47) 22 70 87 70 kunst@blomqvist.no
Org. nr 913 111 761

Åpningstider
Mandag – fredag 11.00-17.00
Lørdag 11.00-16.00
Søndag – Utvidede åpningstider under auksjonsvisninger og utstillinger.

Previous post:

Next post: