Stockholms Auktionsverk auktion på Berns för Barndiabetesfonden kl 14.00

by Artnet Scandinavia on 11/01/2011

Post image for Stockholms Auktionsverk auktion  på Berns  för Barndiabetesfonden kl 14.00

NATHALIA EDENMONT
född 1970
Madonna
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Edenmont 2006-2008, 1/6. C- print, 150 x 116 cm, monterat på glas i träram 160 x 127 cm.

Utropspris
SEK 100 000-150 000

Kategorier:

8 november, kl 11–18, 2011
9 november, kl 11–20, 2011
10–13 november, kl 11–18, 2011
14 november, kl 11–14, 2011

Till auktionen OBS AUKTIONEN GÅR AV STAPELNS PÅ BERNS SALONGER I STOCKHOLM

Barndiabetesfonden Auktion 14 November

Tel:  08-­453  67  50

måndag-­fredag kl 9-­17