Stockholms Auktionsverk NUTIDA Auktion 12 Nov kl 18.00 – 13 Nov kl 10.00

by Artnet Scandinavia on 9 november, 2013

Post image for Stockholms Auktionsverk NUTIDA  Auktion 12 Nov kl 18.00 – 13 Nov kl 10.00

KARIN BROOS
född 1950
Den röda väskan
Signerad och daterad på baksidan Karin Broos 2009. Akryl på duk, 105 x 161 cm.

Nutida på Stockholms Auktionsverk

  • 12 november, kl 18, 2013
  • 13 november, kl 10, 2013

  • 5–8 november, kl 11–18, 2013
  • 9–10 november, kl 11–17, 2013
  • 11 november, kl 11–18, 2013

Ändringslista

Nybrogatan 32
Stockholm

Telefon 08- 453 67 50