Stockholms Auktionsverk ,visit online auction paintings by artist Claire View !

by Artnet Scandinavia on 30 april, 2021

Post image for Stockholms Auktionsverk ,visit online auction paintings by artist Claire View !

CLAIRE VIEW (f. 1957): ”Black bird”, signerade samt daterad Claire View -20, olja på duk, ca 57×46 cm

Online – Globen

Besöksadress
Slakthusgatan 22, Johanneshov (vid Globen)

Kundtjänst
Tel 08-686 98 80
info.globen@auktionsverket.se

Värdering
Tel 08-686 98 80
vardering.globen@auktionsverket.se

SÄLJ GRATIS PÅ ONLINEAUKTION – UTAN ATT GÅ UTANFÖR DÖRREN!

Vi erbjuder just nu GRATIS SÄLJPROVISION t.o.m. den 30 januari när du lämnar in föremål till försäljning på våra dagliga onlineauktioner och samtidigt bokar fri upphämtning.

Erbjudandet gäller endast förhandsvärderade föremål som hämtas upp hos dig.

Vi värderar utan kostnad via e-post, telefon eller videosamtal. Du kan också boka tid med en av våra värderingsexperter för en kostnadsfri hemvärdering

Du sparar den normala säljprovisionen om 15%. Klubbslagsavgift tillkommer med 150 SEK