Stockholms Auktionsverk hos oss, Konst online av konstnären Claire View !

by Artnet Scandinavia on 16 november, 2020

Post image for Stockholms Auktionsverk hos oss, Konst  online av konstnären Claire View !

CLAIRE VIEW (f. 1957): ”Simturen”, signerad samt daterad Claire View -18, olja på duk, ca 42×33 cm
Kategorier
Konst, Modernt måleri

Online – Globen

Besöksadress
Slakthusgatan 22, Johanneshov (vid Globen)

Kundtjänst
Tel 08-686 98 80
info.globen@auktionsverket.se

Värdering
Tel 08-686 98 80
vardering.globen@auktionsverket.se