Göteborgs Auktionsverk auktion den 21 oktober

by Artnet Scandinavia on 11 oktober, 2010

Post image for Göteborgs Auktionsverk auktion den 21 oktober

Konst , Oljemålning
ALEHAMMAR, SUNE, stilleben, olja på duk fästad på pannå, signerad 44×31 cm.

Allmoge (1)
Böcker (6)
Diverse (38)
Glas (17)
Grafik (20)
Keramik (21)
Konst (61)
Leksaker (11)
Mattor (17)
Möbler (28)
Nautica (2)
Orientalisk keramik & konsthantverk (23)
Porslin (39)
Silver (7)
Skulptur (6)
Smycken & klockor (13)
Speglar (2)
Takarmatur (10)
Ur (1)
Vapen (1)
Vintage (3)