Göteborgs Auktionsverk Kvalitetsauktion 29 nov

by Artnet Scandinavia on 25 november, 2010

Post image for Göteborgs Auktionsverk Kvalitetsauktion 29 nov

FIRMIN-GIRARD, MARIE FRANCOIS (1838-1921) ”Boulevard de Clichy, Paris”. Olja på duk, signerad Firmin-Girard. 83×116 cm, utropspris 250.000 Sek

Budslut:
Klubbas i Göteborg
Auktionsstart:
Visning startar:

Ladda ner
AuktionskatalogAuktionskatalog
Auktionskatalog med bilderAuktionskatalog med bilder

Adress
Tredje Långgatan 9
413 03 GÖTEBORG
Tel: 031-704 77 00
Fax: 031-704 77 39
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /storage/content/26/103226/artnet.se/public_html/wp-content/themes/thesis_186/lib/classes/comments.php on line 43