Bukowskis Onlineauktioner nya föremål varje dag , fynda nu !

by Artnet Scandinavia on 02/28/2019

Post image for Bukowskis Onlineauktioner nya föremål  varje dag , fynda nu !

BUKOWSKIS ONLINEAUKTIONER

BILD OTTAVIO PUCCI, skulptur, alabaster, signerad.

Venus. Höjd 66 cm.

Konditionsrapport
Lagning på ett finger.
Placering Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten – P5

Kontakta kundservice

Har du frågor gällande transport, betalning eller övriga frågor vänligen kontakta vår Kundservice.
Telefontid: Mån – Fre 9-13
+46 8-614 08 00