Bukowskis Helsingfors Vårens Klassiska Auktion 6 juni kl 15.00 Helsingfors

by Artnet Scandinavia on 06/05/2013

Post image for Bukowskis Helsingfors Vårens Klassiska Auktion 6 juni  kl 15.00 Helsingfors

Vårens klassiska auktion, Helsingfors F167

Auktion: 5 – 6 juni 2013 | Visning: 24 maj – 4 juni 2013

Ivan Konstantinovitch Aivazovski Ryssland 1817-1900 MARINMOTIV.

Sign. Olja på skiva 11×16,5 cm.