Bukowskis Design lyfter ditt hem – hitta rätt föremål här Glas ,Silver mm.

by Artnet Scandinavia on 6 januari, 2017

Post image for Bukowskis Design lyfter ditt hem – hitta rätt föremål här Glas ,Silver mm.

Här finner du designföremål inom många kategorier; möbler, glas, belysning, keramik, silver, tenn mm, från jugend, dvs 1890-tal, hela 1900-talet till nutid med namngivna skandinaviska och internationella formgivare och/eller producenter.
Har du designföremål hemma och är nyfiken på värdet? Vi har dagligen tusentals besökare på den här kategorin.
Kontakta oss för värdering och få ett snabbt svar.

Design lyfter ditt hem – hitta rätt föremål här

Till Auktionen