Blomqvist Oslo Ønsker du å selge før sommeren må du levere inn denne uken !

by Artnet Scandinavia on 23 maj, 2018

Post image for Blomqvist Oslo Ønsker du å selge før sommeren må du levere inn denne uken !

INNLEVERINGSFRIST NÅ! 
Ønsker du å selge før sommeren må du levere inn denne uken for salg på vår neste auksjon over kunst fra alle tidsepoker, Samtid, Moderne & Klassisk.

Ta umiddelbart kontakt for råd og gratis veiledning om det du vurderer å selge. 

Kontakt en av våre kunnskapsrike eksperter. 

Birgitte Chr. Schiøth 913 35 155 birgitte@blomqvist.no
Erlend Hammer 917 46 702 erlend@blomqvist.no
Gunnar Krogh-Hansen 408 79 959 gunnar@blomqvist.no
Elisabeth Vik Forsberg 928 84 362 elisabeth@blomqvist.no
Knut Forsberg 951 60 660 knut@blomqvist.no
Toril Winger Johnson 920 35 966 toril@blomqvist.no

illustrert over: 
Bjørn Båsen ”Taffel (Deconstructed) VI” 2009
Olje på lerret, 120×130 cm 
Se mer her

Previous post:

Next post: