Blomqvist Auksjoner Vinterens Moderne Auksjon: 27 mars kl. 18.00

by Artnet Scandinavia on 15 mars, 2012

Post image for Blomqvist Auksjoner Vinterens Moderne Auksjon: 27 mars kl. 18.00

BILDE

Hariton Pushwagner

Terje Brofos, Oslo 1940
”Humphrey” 1989

Olje på plate, 122×72
Signert og datert nede til høyre: Pushwagner – 89PROVENIENS Kjøpt på Beach Club i 1990Katalognummer: 64

Vurdering kr. 180.000-200.000

Vinterens Moderne 2012 – tirsdag 27. mars kl. 18.00

Blomqvist avholder som eneste auksjonshus i Norge spesialauksjoner over moderne kunst og design.

Auksjon

Tirsdag 27. mars kl 18.00

tirsdag 20.03 kl. 11-17

onsdag 21.03 kl. 11-17

torsdag 22.03 kl. 11-18

fredag 23.03 kl. 11-17

lørdag 24.03 kl. 12-17

søndag 25.03 kl 12-16

mandag 26.03 kl. 11-17

Blomqvist Kunsthandel as

Tordenskiolds gate 5, 0160 Oslo
Telefon 22 70 87 70
art@blomqvist.no

Åpningstider
Mandag – fredag kl 10.00-17.00
Lørdag Stengt