Blomqvist Auksjoner Oslo INNLEVERING TIL HØSTENS AUKSJONER

by Artnet Scandinavia on 8 augusti, 2018

Post image for Blomqvist Auksjoner Oslo INNLEVERING TIL HØSTENS AUKSJONER

Maleri: J. C Dahl: ”Møens Klint” 1826, 16×16 cm
vurdert til kr 80 000–100 000 og solgt for kr 420 000

INNLEVERING TIL HØSTENS AUKSJONER ER I GANG

Sommeren er ikke over, men innlevering av kunst til våre kommende auksjoner er i full gang. Har du kunstverk du vurderer å selge oppfordrer vi deg til å ta kontakt med en av våre kunnskapsrike eksperter for en verdivurdering. Det vil alltid lønne seg å være tidlig ute med innlevering da dette gir større mulighet for en høy salgspris ved auksjon. Vi søker kunst fra alle tidsperioder og kategorier som maleri, grafikk, tegning, foto og skulptur. Kontakt oss for å avtale møte eller hjemmebesøk, eller send oss en e-post:
kunst@blomqvist.no, ring 22 70 87 70 eller direkte til en av våre kunsteksperter:

Birgitte Chr. Schiøth 22 70 87 89 / birgitte@blomqvist.no
Erlend Hammer 22 70 87 75 / erlend@blomqvist.no
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 / gunnar@blomqvist.no
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 / elisabeth@blomqvist.no
Knut Forsberg 22 70 87 82 / knut@blomqvist.no
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 / toril@blomqvist.no

Previous post:

Next post: