Odd Nerdrum
Oslo 1944
Selvportrett
Olje på lerret, 104×85
Signert nede til venstre: Nerdrum
Katalognummer: 65
Vinterens Moderne 2011
På Vinterens Moderne 2011 presenteres et bredt utvalg billedkunst, emalje, sølv, smykker og gjenstander fra 1900-tallet og frem til i dag. Visning fra og med tirsdag 22. mars.
Tordenskiolds gate 5, 0160 OsloTelefon 22 70 87 70
art@blomqvist.no
Åpningstider
Mandag – fredag kl 10.00-17.00
Lørdag Stengt
Blomqvist Nettauksjon
Lilleakerveien 14, 0283 OsloTelefon 24 12 41 40
nettauksjon@blomqvist.no
Åpningstider
Torsdag til kl. 19.00
Lørdag 10.00-16.00