Blomqvist Auksjoner Oslo vinterens Moderne tirsdag 29 mars kl 18.00

by Artnet Scandinavia on 03/08/2011

Post image for Blomqvist Auksjoner Oslo vinterens Moderne tirsdag 29 mars kl 18.00

Odd Nerdrum

Oslo 1944
Selvportrett
Olje på lerret, 104×85
Signert nede til venstre: Nerdrum

Katalognummer: 65

Vinterens Moderne 2011

På Vinterens Moderne 2011 presenteres et bredt utvalg billedkunst, emalje, sølv, smykker og gjenstander fra 1900-tallet og frem til i dag. Visning fra og med tirsdag 22. mars.

Tordenskiolds gate 5, 0160 Oslo
Telefon 22 70 87 70
art@blomqvist.no

Åpningstider
Mandag – fredag kl 10.00-17.00
Lørdag Stengt

Blomqvist Nettauksjon

Lilleakerveien 14, 0283 Oslo
Telefon 24 12 41 40
nettauksjon@blomqvist.no

Åpningstider
Torsdag til kl. 19.00
Lørdag 10.00-16.00